facebook twitter Google Plus
Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı özeti:

Koliba Film'in yapımcılığını, Levent Türkkan'ın yönetmenliğini üstlendiği Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ushan Çakır ve Sercan Badur gibi isimlerin rol aldığı Masum Değiliz Cumartesi akşamı Atv'de... Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Nişan gecesi yaşananların üzerini örtmek için harekete geçen Emir oldukça başarılı bir iş çıkarırken Mert vicdanı ile yüzleşir. Diğer yandan Sema nişan gecesi çevresindekilerin şüpheli hareketlerinden yola çıkarak neler yaşandığını öğrenmeye çalışır. Selin babasının başına bir şeyler geldiğini düşünmektedir. Umut yaşadığı bu travmatik olaydan sonra zor zamanlar geçirir.


Masum Değiliz dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Masum Değiliz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: masum değiliz fragman, masum değiliz fragmanı izle, Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Masum Değiliz 3. Bölüm Fragmanı özeti